TelekomFoci Budapesti Döntő

20140511_101416-900x506

Esős, hűvös időben került megrendezésre a Telekom Labdarúgó Diákolimpia® Budapesti Döntője. A kellemetlen idő ellenére közel 60 csapat részvételével 7 korcsoportban zajlottak a küzdelmek.

Eredmények:

I. korcsoport, fiúk

1. Gloriett Általános és Sportiskola
2. Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
3. Czimra Gyula Általános Iskola
4. Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
5-8. Hegedűs Géza Általános Iskola
5-8. Kandó Téri Általános Iskola
5-8. Gádor Általános Iskola
9-14. Kőbányai Janikovszky Éva Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
9-14. Bornemisza Péter Gimnázium, Alapfokú Művészeti és Általános Iskola
9-14. Széchenyi István Általános Iskola
9-14. Kispesti Vass Lajos Általános Iskola

legjobb kapus: Dzimba Dominik (Klebelsberg)
gólkirály: Tóth Alex (Gloriett)
Legjobb játékos: László Máté (Czimra)

II. korcsoport, fiúk

1. Tomori Pál Általános Iskola
2. Gloriett Általános és Sportiskola
3. Bornemisza Péter Gimnázium, Alapfokú Művészeti és Általános Iskola
4 . Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola

5. Liszt Ferenc Általános Iskola
6. László Gyula Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
7. Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
8. Gróf Széchenyi Általános Iskola
9-14. Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
9-14. Kőbányai Janikovszky Éva Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
9-14. Eötvös József Általános Iskola
9-14 .Czimra Gyula Általános Iskola
9-14. Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
9-14. Katona József Általános Iskola

legjobb kapus: Vince Szabolcs (Gloriett)
gólkirály: Fekete Balázs (Bornemisza)
Legjobb játékos: Bagyinszki Dominik (Tomori)

III. korcsoport, fiúk

1. Gloriett Általános és Sportiskola
2. Bornemisza Péter Gimnázium, Alapfokú Művészeti és Általános Iskola
3. Puskás Ferenc Általános Iskola
4. Németh László Gimnázium

legjobb kapus: Mikó Péter (Puskás)
gólkirály: Komiszar Kristóf (Gloriett)
Legjobb játékos: Petró Jonatán György (Bornemisza)

IV. korcsoport, fiúk

1. Vajk-sziget Általános Iskola
2. Bem József Általános Iskola
3. Tomori Pál Általános Iskola
4 .Dózsa György Gimnázium, Táncművészeti Szakközépiskola
5. Németh László Gimnázim

legjobb kapus: Csaba Viktort
gólkirály: Németh Dávid
Legjobb játékos: Márton Attila

V-VI. korcsoport, fiúk

1. Baár Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon
2. Móricz Zsigmond Gimnázium
3. Kölcsey Ferenc Gimnázium
4. Trefort Ágoston Szakközépiskola
5. Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
6. Dózsa György Gimnázium, Táncművészeti Szakközépiskola

legjobb kapus: Klopko Ádám (Kölcsey)
gólkirály: Korondi Áron (Baár Madas)
Legjobb játékos: Padányi Bendegúz (Móricz)

III- IV. korcsoport, lányok

1. Szent-Györgyi Albert 12 Évfolyamos Iskola
2. Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
3. Czabán Általános Iskola
4. Szent Korona Általános Iskola
5-7. Kőbányai Janikovszky Éva Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
5-7. Bornemisza Péter Gimnázium, Alapfokú Művészeti és Általános Iskola
5-7. Széchenyi István Általános Iskola

legjobb kapus: Virág Réka (Szent-Györgyi)
gólkirály: Friderika Speková (Szent-Györgyi)
Legjobb játékos: Bálint Réka (Fazekas)

V-VI. korcsoport, lányok

1. Szent-Györgyi Albert 12 Évfolyamos Iskola
2.Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola
3. Kölcsey Ferenc Gimnázium
4. Veres Pálné Gimnázium
5-7. Veres Péter Gimnázium
5-7. Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
5-7. Dózsa György Gimnázium, Táncművészeti Szakközépiskola

legjobb kapus: Stumphauser Nóra
gólkirály: Kócsán Petra
Legjobb játékos: Titi Hajnalka

Forrás: BDSZ, Szöllös Eszter

 

Képek: MDSZ, a linkre kattintva

ELÉRHETŐSÉG

telefonszám: (+36-1) 273-3570 fax: (+36-1) 273-3599 e-mail: mdszok@mdsz.hu 1063 Budapest, Munkácsy Mihály u. 17.
Ügyfélszolgálat: ingyenesen hívható telefonszám: (+36-80) 402-402 (H-P: 8h-16h) fax: (+36-1) 273-3599 e-mail: ugyfelszolgalat@mdsz.hu

PARTNEREINK