Telekom Labdarúgó Diákolimpia® Pest megyei Döntő

20140510_094250-900x506

A Telekom Labdarúgó Diákolimpia® Pest megyei Döntőjét május 10-én rendezte meg a Pest Megyei Diáksport Szövetség. Gyönyörű tavaszi időben izgalmas mérkőzések zajlottak Gödöllőn, ahol korcsoportonként a megye legjobb négy csapata mérte össze tudását. A rendezvény megnyitóján jelen volt Balogh Gábor, az MDSZ elnöke, olimpiai ezüstérmes, többszörös világbajnok öttusázó, Dr. Gémesi György, Gödöllő város polgármestere és Egri Gyula, a Pest Megyei Diáksport Szövetség elnöke. A hangulatról, a közvetítésről az Animal Cannibals duója és Hajdú B. István gondoskodott,valamint ismét velünk volt Szász Kitti freestyle Világ és Európa- bajnok, aki csodálatos bemutatóval kápráztatta el a jelenlévőket. A Telekom ebben az évben is kitett magáért, ajándékokkal, kiegészítő programokkal kedveskedtek a résztvevőknek és gondoskodtak mindenről, ami szükséges volt ahhoz, hogy színvonalas, élményekben gazdag megyei döntőt rendezhessünk. Tíz órakor megszólaltak a bíróik sípok és kezdetét vette a megye bajnokság nyolc pályán, három korcsoportban. A sportszerű mérkőzéseken néhol nagyon szoros versenyben dőltek el a helyezések. A korcsoportok győztesei képviselik Pest megyét a május végi országos döntőn.

PMDSZ

Eredményekért kattintsatok ide!

ELÉRHETŐSÉG

telefonszám: +36309638103 (H-P: 8h-17h) e-mail: mdszok@mdsz.hu 1063 Budapest, Munkácsy Mihály u. 17.
Ügyfélszolgálat: telefonszám (normál díjas): (+36-1) 296-2577 (H-P: 8h-14h) e-mail: ugyfelszolgalat@mdsz.hu