TáncSport Diákolimpia® Országos Döntő

TáncSport Diákolimpia® Országos Döntő

A 2016/2017. tanévben újra megrendezésre került a TáncSport Diákolimpia®, amelynek a szentesi Dr. Papp László Városi Sportcsarnok adott otthont 2017. március 19-én.

Az aznapi elővesenyekkel együtt 50 iskola 609 tanulója mérette meg magát a meghirdetésre került kategóriákban.

A verseny Sági István – a Magyar TáncSport Szakszövetség elnökének – köszöntőjével kezdődött.

A 10 meghirdetett kategóriában izgalmas és színvonalas versengés zajlott a közel 1500 szurkoló előtt.

A döntők eredményei:

 

Gyermek–Páros–Standard

  1. Süle Zsombor – Szél Anna Csenge Kisboldog Katolikus Általános Iskola
  2. Annus László – Bényi Hanna Kamilla Szegő Gábor Általános Iskola
  3. Bódis Botond – Kiss Flamina Hanna Kodály Közp Ált. Isk. Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola  Kaposvár
  4. Marton László – Bartók Laura Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola
  5. Landi Dominik – Márton Lili KKZKÁI Toldi Lakótelep Tagiskola Kaposvár
  6. Vajda Ármin – Káldi Katalin Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és  Gimázium Kaposvár

 

Gyermek–Páros–Latin

  1. Bódis Botond – Kiss Flamina Hanna Kodály Közp Ált. Isk. Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola  Kaposvár
  2. Annus László – Bényi Hanna Kamilla Szegő Gábor Általános Iskola
  3. Süle Zsombor – Szél Anna Csenge Kisboldog Katolikus Általános Iskola
  4. Marton László – Bartók Laura Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola
  5. Apró Marcell – Farkas Gréta Herman Ottó Általános Iskola és AMI
  6. Gyaraki Viktor – Patzer Noémi Lilla Arany Gusztáv Általános Iskola és AMI

 

Junior–Páros–Standard

  1. Urbán István – Urbán Lilla Andrea Klauzál Gábor Általános Iskola
  2. Papp Ádám István – Gál Dalma Koszta József Általános Iskola
  3. Kozák László Richárd – Juhász Dóra Dózsa György Általános Iskola, Szeged
  4. Kiss Zoltán – Pinka Ramóna Franciska Kisboldogasszony Katolikus Ált Isk Gádoros
  5. Bokor Milán – Kiss Petra Mezőberényi Általános Iskola
  6. Fodor Bence – Fodor Luca József Attila Általános Iskola, Martfű

 

Junior–Páros–Latin

  1. Urbán István – Urbán Lilla Andrea Klauzál Gábor Általános Iskola
  2. Papp Ádám István – Gál Dalma Koszta József Általános Iskola
  3. Bokor Kevin – Frey Tímea Mezőberényi Általános Iskola
  4. Kiss Zoltán – Pinka Ramóna Franciska Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros
  5. Bokor Milán – Kiss Petra Mezőberényi Általános Iskola
  6. Dóczi-Zsilák László – Bottyán Blanka Kiss Bálint Református Általános Iskola

 

Ifjúsági–Páros–Standard

  1. Rónyai Zoltán – Forgó Éva Patrícia Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
  2. Fedics Richárd – Lengyel Helga Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
  3. Eszter Ákos Endre – Sütő Csilla Bíró István Gimnázium, Kiskunhalas
  4. Halmai Dániel – Bencsik Noémi Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
  5. Melich Krisztián – Petrás Kíra Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
  6. Sántha Norbert – Terbán Ágnes Horváth Mihály Gimnázium, Szentes

 

 

Ifjúsági–Páros–Latin

  1. Fedics Richárd – Lengyel Helga Horváth Mihály Gimnázium
  2. Eszter Ákos Endre – Sütő Csilla Bíró István Gimnázium, Kiskunhalas
  3. Bakos Benjámin – Markó Margit Virág Bolyai János Gimnázium
  4. Tóth Barnabás – Molnár Fanni Odett VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Budapest
  5. Polyák Imre – Illés Eszter Bajai III. Béla Gimnázium
  6. Sántha Norbert – Terbán Ágnes Horváth Mihály Gimnázium, Szentes

 

Junior–Szóló-leány–Latin

  1. Kovács Kíra Somogyjádi Illyés Gyula Ált. Isk. és AMI Mernyei Tagiskola
  2. Paluska Emese KKZKÁI Honvéd Utcai Tagiskola, Kaposvár
  3. Máté Virág Ének Zenei Általános Iskola, Csongrád
  4. Kiss Bernadett II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Téglás
  5. Harangi Ildikó Balmazújvárosi Általános Iskola
  6. Juhász Veronika Ének Zenei Általános Iskola

 

Ifjúsági–Szóló-leány–Latin

  1. Győri Adrienn Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium,  Szakgimnázium, Ált. Isk. és Óvoda
  1. Katona Vanessza Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged

 

Junior–Formáció–Latin:

  1. Samba Formáció Balmazújvárosi Általános Iskola
  2. Jai ho Gál Ferenc Főiskola Gyakorló Általános Iskola és  Gyakorlóóvoda, Szarvas
  3. Samba II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Téglás
  4. Mascara CSTÁI László Gyula Általános Iskola, Felgyő

 

Ifjúsági–Formáció–Latin:

  1. Latin Formáció Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
  2. All of Me Hajnóczy József Gimnázium Humán Szakgimnázium  és Kollégium, Tiszaföldvár
  3. Samba Tiszakürti Körzeti Általános Iskola

 

ELÉRHETŐSÉG

telefonszám: (+36-1) 273-3570 fax: (+36-1) 273-3599 e-mail: mdszok@mdsz.hu 1063 Budapest, Munkácsy Mihály u. 17.
Ügyfélszolgálat: ingyenesen hívható telefonszám: (+36-80) 402-402 (H-P: 8h-16h) fax: (+36-1) 273-3599 e-mail: ugyfelszolgalat@mdsz.hu

PARTNEREINK