2020. május 27. - 2020. május 27.

atlétika
II. korcsoport
Atlétika – Többpróba – II. korcsoport
Olimpiai Sportpark - Győr

2020. május 28. - 2020. május 28.

atlétika
III. korcsoport
Atlétika – Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság – III. korcsoport
Olimpiai Sportpark - Győr

2020. május 29. - 2020. május 29.

atlétika
III. korcsoport
Atlétika – Többpróba – III. korcsoport
Olimpiai Sportpark - Győr
labdarúgás
I. korcsoport
Labdarúgás – I. korcsoport
Szombathely, KIRÁLY Sportlétesítmény, Haladás Sportkomplexum Kenderesi utcai Sporttelepe
2020-05-29 - 2020-05-31
labdarúgás
II. korcsoport
Labdarúgás – II. korcsoport
Szombathely, Haladás Sportkomplexum Kenderesi utcai Sporttelepe, KIRÁLY Sportlétesítmény
2020-05-29 - 2020-05-31

2020. május 30. - 2020. május 30.

táncsport
I-VI. korcsoport
TáncSport
Üllő Városi Sportcsarnok

2020. május 31. - 2020. május 31.

floorball nagypályás
II. IV. VI. korcsoport
Floorball -Nagypályás
Kecskemét
versenykiírás
programfüzet
megközelítés
floorball unihoki
I. III. V. korcsoport
Floorball – Unihoki
Komárom
versenykiírás
programfüzet
megközelítés

2020. június 04. - 2020. június 07.

kosárlabda
IV. korcsoport
Kosárlabda IV. korcsoport
Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
2020-06-04 - 2020-06-07
röplabda
IV. korcsoport
Röplabda IV. korcsoport
Miskolc
2020-06-04 - 2020-06-07
labdarúgás
IV. korcsoport
Labdarúgás – IV. korcsoport
Miskolc - DVTK labdarúgó pályái
2020-06-04 - 2020-06-06
labdarúgás
III. IV. korcsoport
Leány Labdarúgás – III-IV. korcsoport
Miskolc - DVTK Labdarúgó pályái
2020-06-04 - 2020-06-06
kézilabda
IV. korcsoport
Kézilabda IV. korcsoport
Miskolc, Generali Aréna
2020-06-04 - 2020-06-07

2020. június 06. - 2020. június 06.

grappling
I. II. III. IV. V. korcsoport
Grappling
Budapest
strandkézilabda
V. VI. korcsoport
Strandkézilabda V-VI. korcsoport
Salgótarján, Tó-Strand
2020-06-06 - 2020-06-07
fitkid
I-VI. korcsoport
FitKid
Cegléd
versenykiírás
programfüzet
megközelítés
gyorsasági görkorcsolya
I-VI. korcsoport
Gyorsasági Görkorcsolya
Tatabánya
versenykiírás
programfüzet
megközelítés

2020. június 08. - 2020. június 09.

strandkézilabda
IV. korcsoport
Strandkézilabda IV. korcsoport
Salgótarján, Tó-Strand
2020-06-08 - 2020-06-09

2020. június 11. - 2020. június 14.

röplabda
III. korcsoport
Röplabda III. korcsoport
Nyíregyháza
2020-06-11 - 2020-06-14
kosárlabda
III. korcsoport
Kosárlabda III. korcsoport
Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium és Nyíregyházi SZC Bánki Donát Szakközépiskola
2020-06-11 - 2020-06-14
labdarúgás
III. korcsoport
Labdarúgás – III. korcsoport
Kisvárda
2020-06-11 - 2020-06-13
versenykiírás
programfüzet
megközelítés
kézilabda
III. korcsoport
Kézilabda III. korcsoport
Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti tornacsarnoka és Bem József Általános Iskola
2020-06-11 - 2020-06-14

2020. június 14. - 2020. június 14.

kosárlabda
III. IV. V. VI. korcsoport
Kosárlabda B33

versenykiírás
programfüzet
megközelítés

2020. június 16. - 2020. június 19.

kis iskolák sportversenye
I. II. III. IV. korcsoport
Kis Iskolák Sportversenye – A sportoló nemzedékért
Pécs - Lauber Dezső Sportcsarnok, PVSK Stadion, PMFC Stadion
2020-06-16 - 2020-06-19
  • Bajnokká válni – videó

    BAJNOKKÁ VÁLNI (Diákolimpia® Himnusz)

  • Szellemi diákolimpia

    Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia Játékfelület
  • Országos Diákolimpia

    Országos Diákolimpia
  • Social

  • Nemzeti Tehetség Program

    Nemzeti Tehetség Program
  • Partnerek hu

    Partnerek

    Partnerek
<