2020. április 04. - 2020. április 05.

torna
I-VI. korcsoport
Torna “B” kategória
Budapest, Tornacsarnok
2020-04-04 - 2020-04-05
fekvenyomás
IV. V. VI. korcsoport
Fekvenyomás
Encs
2020-04-04 - 2020-04-05

2020. április 07. - 2020. április 07.

lábtoll-labda
V. VI. korcsoport
Lábtoll-labda
Kistelek, Városi Sportcsarnok

2020. április 16. - 2020. április 19.

röplabda
V. VI. korcsoport
Röplabda V-VI. korcsoport “B” kategória
Debrecen
2020-04-16 - 2020-04-19

2020. április 18. - 2020. április 19.

úszás
I-VI. korcsoport
Úszás “A” kategória
Budapest
2020-04-18 - 2020-04-19
torna
I-VI. korcsoport
Torna “A” kategória
Budapest, Tornacsarnok
2020-04-18 - 2020-04-19

2020. április 19. - 2020. április 19.

sportmászás
I-VI. korcsoport
Sportmászás
Budapest, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Sportcsarnoka

2020. április 22. - 2020. április 22.

atlétika
II. III. IV. V. VI. korcsoport
Atlétika – Mezei Futóbajnokság
Gödöllő, Repülőtér

2020. április 23. - 2020. április 26.

kézilabda
V. VI. korcsoport
Kézilabda “B” kategória V-VI. korcsoport
Balatonfüred, Balaton Szabadidő és Konferencia Központ, Sportcsarnok
2020-04-23 - 2020-04-26

2020. április 25. - 2020. április 26.

kötélugrás
I-VI. korcsoport
Kötélugrás
Szentes, Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
2020-04-25 - 2020-04-26
aerobic
korcsoport
Aerobik
Budapest
gumiasztal
I-VI. korcsoport
Gumiasztal – Minitrampulin
Budapest

2020. május 03. - 2020. május 03.

sakk
I-VI. korcsoport
Sakk
Debrecen

2020. május 09. - 2020. május 09.

judo
korcsoport
Judo
Zalaegerszeg

2020. május 15. - 2020. május 17.

labdarúgás
V. VI. korcsoport
Leány Labdarúgás – V-VI. korcsoport
Szombathely - KIRÁLY Sportlétesítmény
2020-05-15 - 2020-05-17

2020. május 16. - 2020. május 16.

tájékozódási futás
II. III. IV. V. VI. korcsoport
Tájékozódási futás
Hódmezővásárhely
ultimate frizbi
I-VI. korcsoport
Ultimate Frizbi
Gödöllő

2020. május 22. - 2020. május 24.

labdarúgás
V. VI. korcsoport
Labdarúgás – V-VI. korcsoport
Zalaegerszeg, Városi Ifjúsági és Sportcentrum
2020-05-22 - 2020-05-24

2020. május 23. - 2020. május 23.

judo
korcsoport
Judo
Kaszó
versenykiírás
programfüzet
megközelítés
atlétika
V. VI. korcsoport
Atlétika – Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság – V., VI., V-VI. korcsoport – Zsivótzky Gyula Emlékverseny
Olimpiai Sportpark - Győr
2020-05-23 - 2020-05-24

2020. május 25. - 2020. május 25.

atlétika
IV. korcsoport
Atlétika – Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság – IV. korcsoport
Olimpiai Sportpark - Győr
tenisz
I-VI. korcsoport
Tenisz

2020-05-25 - 2020-05-29
versenykiírás
programfüzet
megközelítés

2020. május 26. - 2020. május 26.

atlétika
IV. korcsoport
Atlétika – Többpróba – IV. korcsoport
Olimpiai Sportpark - Győr

2020. május 27. - 2020. május 27.

atlétika
II. korcsoport
Atlétika – Többpróba – II. korcsoport
Olimpiai Sportpark - Győr

2020. május 28. - 2020. május 28.

atlétika
III. korcsoport
Atlétika – Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság – III. korcsoport
Olimpiai Sportpark - Győr

2020. május 29. - 2020. május 31.

labdarúgás
I. korcsoport
Labdarúgás – I. korcsoport
Szombathely, KIRÁLY Sportlétesítmény, Haladás Sportkomplexum Kenderesi utcai Sporttelepe
2020-05-29 - 2020-05-31
labdarúgás
II. korcsoport
Labdarúgás – II. korcsoport
Szombathely, Haladás Sportkomplexum Kenderesi utcai Sporttelepe, KIRÁLY Sportlétesítmény
2020-05-29 - 2020-05-31
atlétika
III. korcsoport
Atlétika – Többpróba – III. korcsoport
Olimpiai Sportpark - Győr

2020. május 30. - 2020. május 30.

táncsport
I-VI. korcsoport
TáncSport
Üllő Városi Sportcsarnok

2020. május 31. - 2020. május 31.

floorball nagypályás
II. IV. VI. korcsoport
Floorball -Nagypályás
Kecskemét
versenykiírás
programfüzet
megközelítés
floorball unihoki
I. III. V. korcsoport
Floorball – Unihoki
Komárom
versenykiírás
programfüzet
megközelítés

2020. június 04. - 2020. június 07.

kézilabda
IV. korcsoport
Kézilabda IV. korcsoport
Miskolc, Generali Aréna
2020-06-04 - 2020-06-07
kosárlabda
IV. korcsoport
Kosárlabda IV. korcsoport
Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
2020-06-04 - 2020-06-07
labdarúgás
IV. korcsoport
Labdarúgás – IV. korcsoport
Miskolc - DVTK labdarúgó pályái
2020-06-04 - 2020-06-06
labdarúgás
III. IV. korcsoport
Leány Labdarúgás – III-IV. korcsoport
Miskolc - DVTK Labdarúgó pályái
2020-06-04 - 2020-06-06
röplabda
IV. korcsoport
Röplabda IV. korcsoport
Miskolc
2020-06-04 - 2020-06-07

2020. június 06. - 2020. június 06.

fitkid
I-VI. korcsoport
FitKid
Cegléd
versenykiírás
programfüzet
megközelítés
gyorsasági görkorcsolya
I-VI. korcsoport
Gyorsasági Görkorcsolya
Tatabánya
versenykiírás
programfüzet
megközelítés
strandkézilabda
V. VI. korcsoport
Strandkézilabda V-VI. korcsoport
Salgótarján, Tó-Strand
2020-06-06 - 2020-06-07
grappling
I. II. III. IV. V. korcsoport
Grappling
Budapest

2020. június 08. - 2020. június 09.

strandkézilabda
IV. korcsoport
Strandkézilabda IV. korcsoport
Salgótarján, Tó-Strand
2020-06-08 - 2020-06-09

2020. június 11. - 2020. június 14.

kosárlabda
III. korcsoport
Kosárlabda III. korcsoport
Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium és Nyíregyházi SZC Bánki Donát Szakközépiskola
2020-06-11 - 2020-06-14
labdarúgás
III. korcsoport
Labdarúgás – III. korcsoport
Kisvárda
2020-06-11 - 2020-06-13
versenykiírás
programfüzet
megközelítés
röplabda
III. korcsoport
Röplabda III. korcsoport
Nyíregyháza
2020-06-11 - 2020-06-14
kézilabda
III. korcsoport
Kézilabda III. korcsoport
Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti tornacsarnoka és Bem József Általános Iskola
2020-06-11 - 2020-06-14

2020. június 14. - 2020. június 14.

kosárlabda
III. IV. V. VI. korcsoport
Kosárlabda B33

versenykiírás
programfüzet
megközelítés

2020. június 16. - 2020. június 19.

kis iskolák sportversenye
I. II. III. IV. korcsoport
Kis Iskolák Sportversenye – A sportoló nemzedékért
Pécs - Lauber Dezső Sportcsarnok, PVSK Stadion, PMFC Stadion
2020-06-16 - 2020-06-19
  • Bajnokká válni – videó

    BAJNOKKÁ VÁLNI (Diákolimpia® Himnusz)

  • Szellemi diákolimpia

    Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia Játékfelület
  • Országos Diákolimpia

    Országos Diákolimpia
  • Social

  • Nemzeti Tehetség Program

    Nemzeti Tehetség Program
  • Partnerek hu

    Partnerek

    Partnerek
<