2018. október 20.

atlétika
III. IV. korcsoport
Atlétika – Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság
IKARUS BSE Sporttelep
09:00 - 08:30

2018. október 21.

atlétika
V. VI. korcsoport
Atlétika – Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság
IKARUS BSE Sporttelep
08:00 - 16:00

2018. október 27.

duatlon
III. IV. V. VI. korcsoport
Duatlon
Marcali
08:00 - 17:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. január 19.

kispályás floorball
I. V. VI. korcsoport
Floorball – kispályás
Don Bosco Sportközpont
09:00 - 18:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. január 20.

kispályás floorball
II. III. IV. korcsoport
Floorball – kispályás
Don Bosco Sportközpont
08:00 - 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. január 24.

kézilabda
V. VI. korcsoport
Kézilabda V-VI. korcsoport “A” kategória
Szeged, Városi Sportcsarnok
2019-01-24 16:00 - 2019-01-27 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
kosárlabda
V. VI. korcsoport
Kosárlabda V-VI. korcsoport “A” kategória
Kecskemét, Mercedes-Benz Kosárlabda Akadémia
2019-01-24 16:00 - 2019-01-27 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. február 01.

futsal
IV. korcsoport
Futsal IV. korcsoport
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
2019-02-01 15:00 - 2019-02-03 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. február 07.

röplabda
V. VI. korcsoport
Röplabda V-VI. korcsoport “A” kategória
Kaposvár Városi Sportcsarnok
2019-02-07 11:00 - 2019-02-10 17:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. február 14.

asztalitenisz
I-VI. korcsoport
Asztalitenisz
Városi Sportcsarnok
2019-02-14 09:00 - 2019-02-17 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. február 22.

futsal
V. VI. korcsoport
Futsal V-VI. korcsoport
Zalaegerszeg, Zalakerámia Sport- és Rendezvénycsarnok
2019-02-22 16:00 - 2019-02-24 15:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. február 23.

birkózás
I. II. korcsoport
Grundbirkózás
Gyulai István Általános Iskola
2019-02-23 10:00 - 2019-02-24 18:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. március 01.

játékos sportverseny
I. II. korcsoport
Játékos Sportverseny
Városi Oktatási Centrum
2019-03-01 08:00 - 2019-03-02 11:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. március 09.

úszás
I. II. V. VI. korcsoport
Úszás
Aqua Sportközpont
10:00 - 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. március 10.

úszás
III. IV. korcsoport
Úszás
Aqua Sportközpont
12:00 - 12:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. március 23.

szellemi diákolimpia
V. VI. korcsoport
Mező Ferenc – Szellemi Diákolimpia V-VI. korcsoport
Tata, Tatai Olimpiai Központ
10:00 - 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. március 24.

szellemi diákolimpia
III. IV. korcsoport
Mező Ferenc – Szellemi Diákolimpia III-IV. korcsoport
Tata, Tatai Olimpiai Központ
10:00 - 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. április 04.

kosárlabda
V. VI. korcsoport
Kosárlabda V-VI. korcsoport “B” kategória
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
2019-04-04 16:00 - 2019-04-07 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. április 10.

atlétika
II. III. IV. V. VI. korcsoport
Atlétika – Mezei futóbajnokság
Gödöllő Repülőtér
08:00 - 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. április 11.

röplabda
V. VI. korcsoport
Röplabda V-VI. korcsoport “B” kategória
Debrecen
2019-04-11 12:00 - 2019-04-14 17:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. április 13.

torna
I-VI. korcsoport
Torna “B” kategória
Budapest, Tornacsarnok
2019-04-13 08:00 - 2019-04-14 17:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. április 25.

kézilabda
V. VI. korcsoport
Kézilabda V-VI. korcsoport “B” kategória
Miskolc, Generáli Aréna
2019-04-25 16:00 - 2019-04-28 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. április 27.

torna
I-VI. korcsoport
Torna “A” kategória
Budapest, Tornacsarnok
2019-04-27 08:00 - 2019-04-28 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. május 10.

labdarúgás
V. VI. korcsoport
Labdarúgás V-VI. korcsoport
Szombathely, Király Sportlétesítmény
2019-05-10 16:00 - 2019-05-12 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. május 17.

labdarúgás
V. VI. korcsoport
Labdarúgás Leány V-VI. korcsoport
Szekszárdi Sport-és Szabadidőközpont
2019-05-17 16:00 - 2019-05-19 15:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. május 25.

atlétika
V. VI. korcsoport
Atlétika V-VI. korcsoport
Bregyó közi Regionális Atlétika Központ
2019-05-25 09:00 - 2019-05-26 17:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. május 27.

atlétika
III. korcsoport
Atlétika III. korcsoport-Egyéni versenyek
Bregyó közi Regionális Atlétika Központ
08:00 - 08:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. május 28.

atlétika
III. korcsoport
Atlétika III. korcsoport-Többpróba egyéni és csapatverseny
Bregyó közi Regionális Atlétika Központ
08:00 - 18:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. május 29.

atlétika
II. korcsoport
Atlétika II. korcsoport
Bregyó közi Regionális Atlétika Központ
09:00 - 17:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. május 30.

atlétika
IV. korcsoport
Atlétika IV. korcsoport – Egyéni versenyek
Bregyó közi Regionális Atlétika Központ
08:00 - 17:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
labdarúgás
III. korcsoport
Labdarúgás III. korcsoport
Gyula, Id. Christián László Városi Sporttelep
2019-05-30 16:00 - 2019-06-01 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
kézilabda
III. korcsoport
Kézilabda III. korcsoport
Békéscsaba, Városi Sportcsarnok
2019-05-30 16:00 - 2019-06-02 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
kosárlabda
III. korcsoport
Kosárlabda III. korcsoport
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium - Sportcsarnok
2019-05-30 16:00 - 2019-06-02 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. május 31.

atlétika
IV. korcsoport
Atlétika IV. korcsoport – Többpróba egyéni és csapatverseny
Bregyó közi Regionális Atlétika Központ
09:00 - 17:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
röplabda
III. korcsoport
Röplabda III. korcsoport
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
2019-05-31 11:00 - 2019-06-02 11:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. június 07.

labdarúgás
I. II. korcsoport
Labdarúgás I., II. korcsoport
Szombathely, Király Sportlétesítmény
2019-06-07 16:00 - 2019-06-09 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. június 08.

strandkézilabda
V. VI. korcsoport
Strandkézilabda V-VI. korcsoport
Zánka, Erzsébet tábor
2019-06-08 09:00 - 2019-06-09 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. június 10.

strandkézilabda
IV. korcsoport
Strandkézilabda IV. korcsoport
Zánka, Erzsébet tábor
2019-06-10 09:00 - 2019-06-11 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. június 17.

kis iskolák sportversenye
I. II. III. IV. korcsoport
Kis Iskolák Sportversenye
Debrecen
2019-06-17 10:00 - 2019-06-20 16:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés

2019. június 21.

röplabda
IV. korcsoport
Röplabda IV. korcsport
Gyöngyös Városi Sportcsarnok
2019-06-21 11:00 - 2019-06-24 11:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
kézilabda
IV. korcsoport
Kézilabda IV. korcsoport
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnok
2019-06-21 16:00 - 2019-06-24 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
labdarúgás
III. IV. korcsoport
Labdarúgás Leány III-IV. korcsoport
Mátraháza, Nemzeti Sportközpontok - Mátraházai Edzőtábor
2019-06-21 16:00 - 2019-06-23 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
kosárlabda
IV. korcsoport
Kosárlabda IV. korcsoport
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
2019-06-21 16:00 - 2019-06-24 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
labdarúgás
IV. korcsoport
Labdarúgás IV. korcsoport
Eger, Felsővárosi Sporttelep - Szentmarjay Tibor Stadion
2019-06-21 16:00 - 2019-06-23 14:00
versenykiírás
forgatókönyv
nevezések
eredmények
megközelítés
  • Bajnokká válni – videó

    BAJNOKKÁ VÁLNI (Diákolimpia® Himnusz)

  • Szellemi diákolimpia

    Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia Játékfelület
  • Országos Diákolimpia

    Országos Diákolimpia
  • Social

  • Nemzeti Tehetség Program

    Nemzeti Tehetség Program
  • Partnerek hu

    Partnerek

    Partnerek Riska always
<